REKLAMA

O Nibylandii w Teatrze ,,Maska” i w rysunku

RZESZÓW / PODKARPACIE. W maju w Teatrze Maska odbędzie się kolejna premiera – tym razem zaprosimy młodych widzów na spektakl pt. Piotruś Pan w reżyserii Anny Nowickiej. Nibylandia to kraina wiecznego szczęścia, młodości, beztroski. Tam trwa Wieczne Teraz, przeżywa się mrożące krew w żyłach przygody, spotyka piratów…

Grupą zagubionych chłopców dowodzi Piotruś Pan – Wieczny Chłopiec, Zapomnienie i Ukojenie.

W związku z premierą Piotrusia Pana zapraszamy wszystkie chętne dzieci ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej, dowolną techniką. Każdy z nas ma swoją Nibylandię, krainę z marzeń, w której chciałby się znaleźć, gdy mu źle. Zachęcamy, by puścić wodze wyobraźni i na arkuszu papieru przedstawić fragment swojej wyśnionej krainy. Tematyka prac ma równocześnie nawiązywać do bajki
Piotruś Pan.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Teatr Maska.
2. Prace konkursowe można przesłać do Teatru Maska, albo dostarczyć osobiście do Biura Organizacji Widowni do dnia 30 kwietnia 2015 r.
3. Technika prac: rysunek kredką, tuszem, węglem, malarstwo na papierze, collage (kolaż), witraż, wydzieranka – do wyboru przez uczestnika konkursu. Ważne by prace były wykonane maksymalnie w formacie A3. Nie przyjmujemy prac przestrzennych.
4. Teatr Maska przyjmuje tylko prace indywidualne – wykonane przez jedno dziecko.
5. Prace konkursowe powinny być opisane – z tyłu powinny znaleźć się poniższe dane dotyczące uczestnika:
Imię i nazwisko:
Wiek:
Szkoła:
Imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego wykonano pracę:
Nr tel.:
Adres e-mail:
6. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpi w dniu 8 maja 2015 r. o godz. 17:00 podczas premiery pedagogicznej spektaklu Piotruś Pan.
7. Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci z klas I-III i dzieci z klas IV-VI. Nagrodzone i wyróżnione dzieci zostaną zaproszone na premierę pedagogiczną spektaklu Piotruś Pan. Zostaną im także wręczone nagrody niespodzianki i pamiątkowe dyplomy.
8. Prace konkursowe zostaną ocenione przez jury w składzie Jerzy Jan Połoński – dyrektor artystyczny Teatru, Iwona Walicka – rzemieślnik teatralny i Natalia Koza – edukatorka teatralna.
9. Na kopertach z pracami konkursowymi prosimy umieścić dopisek Konkurs – Piotruś Pan.

Robert Parviainen

materiał nadesłany
foto: flickr.com/Robert Parviainen

14-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

o-nibylandii-w-teatrze-maska-i-w-rysunku