REKLAMA

O krok od tragedii! Zatrzymano pijanego kierowcę z pow. rzeszowskiego

REGION. Ponad dwa promile alkoholu miał mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który w tym stanie postanowił prowadzić samochód. Dzięki innemu uczestnikowi ruchu, dalszą jazdę pijanemu kierowcy uniemożliwili łańcuccy policjanci.

303-194500

Foto: policja.pl

W piątek tuż przed godziną 14:00, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał informacje o dziwnym zachowaniu kierującego pojazdem marki Skoda. Według zgłaszającego, samochód jadący drogą krajową numer 94, poruszał się zygzakiem. Jego kierowca nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy.

Policjanci szybko zatrzymali wskazany pojazd. Za kierownicą skody siedział 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości 32-latek odpowie przed sądem. Policjanci zatrzymali mu też prawo jazdy, a jego pojazd trafił na strzeżony parking. Na szczęście tym razem znalazła się osoba, które nie była obojętna. Dzięki jej postawie być może nie doszło do tragedii.

Źródło: Podkarpacka Policja

02-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

o-krok-od-tragedii-zatrzymano-pijanego-kierowce-z-pow-rzeszowskiego-3660-00r2kc