REKLAMA

O handlu elektronicznym na Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. 5 marca odbędzie się na Uniwersytecie Rzeszowskim otwarte seminarium poświęcone problematyce e-commerce.  Organizatorem seminarium jest Koło Naukowe Liderzy Biznesu, funkcjonujące na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego we współpracy z firmami działającymi na rynku usług i technologii internetowych.

Internetowa rewolucja pokonuje kolejne bariery w przekonaniu użytkowników sieci do zawierania transakcji na odległość. Wraz ze wzrostem obrotów sklepów internetowych, przybywa rozwiązań po które mogą sięgać firmy rozpoczynające działalność handlową w Internecie.

O tym jak tego dokonać, unikając błędów i optymalnie wykorzystując dostępne możliwości, mówić będą prelegenci podczas otwartego seminarium pt. „Rozwój e-commerce – perspektywy dla Podkarpacia”.  W trakcie zaplanowanej debaty poruszane będą również kwestie szans dla Podkarpacia, jako regionu funkcjonowania firm inwestujących w rozwiązania e-commerce.

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Wcześniej należy się tylko zarejestrować za pośrednictwem strony www.knlb.pl/seminarium Spotkanie odbędzie się 5 marca 2014 r. w Auli Wydziału Ekonomii UR w Rzeszowie przy ul. Ćwiklińskiej 2.

 

19-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

o-handlu-elektronicznym-na-uniwersytecie-rzeszowskim