REKLAMA

Nowy sklep spożywczy w Millenium Hall. Zastąpi supermarket Piotr i Paweł

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek 14 lutego w Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall otwarty zostanie pierwszy na Podkarpaciu sklep spożywczy Eurospar. Zastąpi on supermarket Piotr i Paweł.

eurospar

Foto: materiały prasowe

14 lutego od godziny 14:00 w Millenium Hall zacznie działać sklep EUROSPAR. Jak informują organizatorzy, z okazji otwarcia EUROSPAR przygotował wiele atrakcji i niespodzianek.

Nowy sklep zostanie otwarty na poziomie 0 Centrum Kulturalno – Handlowego Millenium Hall. Zastąpi on supermarket Piotr i Paweł. Będzie to pierwszy sklep sieci EUROSPAR otwarty na Podkarpaciu.

Marka EUROSPAR dba o to, aby sprzedawane przez nich produkty były najświeższe i najwyższej jakości. Gwarantują to codzienne dostawy warzyw i owoców od sprawdzonych, regionalnych dostawców. W ofercie jest szeroki wybór mięs, wędlin i serów. Codzienne zakupy w EUROSPAR to bardzo atrakcyjne ceny i ciekawe promocje. Ich ideologia kryje się w prostym przesłaniu. W EUROSPAR znajdziesz wszystko czego potrzebujesz Ty i Twoi najbliżsi. Jesteś u siebie, w swoim lokalnym sklepie, czeka tu na Ciebie zawsze przyjazny i pomocny personel.” – mówi Magdalena Ogrodnik, manager ds. marketingu Centrum Kulturalno – Handlowego Millenium Hall.

SPAR International istnieje od 1932 roku. Obecnie SPAR posiada ponad 12 tysięcy sklepów w 40 krajach na świecie. W Polsce supermarketami zarządza spółka SPAR Polska.

EUROSPAR otwarcie Millenium Hall

Źródło: inf. prasowa

13-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nowy-sklep-spozywczy-w-millenium-hall-zastapi-supermarket-piotr-i-pawel-7682-00r2kc