REKLAMA

Nowy singiel pochodzącej z Rzeszowa Magdy Steczkowskiej (WIDEO)

|

Nowy singiel pochodzącej z Rzeszowa Magdy Steczkowskiej (WIDEO)

Optymistyczny, energiczny, taneczny, idealny na lato… Taki jest nowy singiel pochodzącej z Rzeszowa Magdy Steczkowskiej zatytułowany „Chodź ze mną”. W teledysku do piosenki pojawiło się wiele gwiazd.

Fot 1

Foto: materiały nadesłane

Te wszystkie piękne dźwięki i pozytywne emocje to wynik mojego ponownego spotkania z Piotrem Siejką – kompozytorem i producentem muzycznym. Cieszę się, że udało nam się stworzyć utwór, który ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, tak nam wszystkim teraz potrzebnej – mówi Magda Steczkowska.

Do udziału w teledysku udało mi się zaprosić cudownych gości m.in. Basię Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, Piotra, Kubę i Julkę Gąsowskich, Rafała Zawieruchę, Majkę Jeżowską, Mikołaja Roznerskiego, Lenkę Klimentovą, Elę Romanowską, Qczaja, Mariusza Kałamagę i wielu innych, którzy stworzyli niesamowity klimat, będący wspaniałym dopełnieniem muzyki – dodaje wokalistka.

Ze względu na pandemię celebryci sami nakręcili kilka scen, z których została stworzona całość. W realizacji pomysłu pomógł reżyser – Paweł Deska – który wielokrotnie współpracował z Magdą Steczkowską.

Jak zdradza Magda Steczkowska, nie spodziewała się, że jej zaproszenie spotka się z takim odzewem. Wszyscy goście, których zaprosiła nie tylko zgodzili się od razu, ale też podeszli niezwykle entuzjastycznie do jej pomysłu, co wyraźnie widać w teledysku.

Byłam naprawdę wzruszona, kiedy kolejni goście odpowiadali pozytywnie na moje zaproszenie. Szczególnie, że wielu z nich nie znam osobiście. Myślę, że to co się wydarzyło podczas pandemii, te wszystkie transmisje na żywo w internecie, które sama prowadziłam lub w nich uczestniczyłam, pozwoliły poznać nas bliżej szerszemu gronu ludzi, ale również spojrzeć zupełnie inaczej na moich kolegów i koleżanki z branży – mówi Steczkowska.

– Dzięki takim transmisjom Piotr Gąsowski czy Rafał Zawierucha, którego nigdy wcześniej nie widziałam na żywo, stali się mi bardzo bliscy. Bywały dni, że rozmawialiśmy do białego rana o bardzo różnych, często trudnych tematach, a razem z nami było kilka tysięcy ludzi. Tego się nie da zapomnieć – stwierdza piosenkarka.

Nowy singiel „Chodź ze mną” i tekst, którego autorką jest Magda Steczkowska, to wynik wielogodzinnych rozmów podczas live’ów, które prowadziła ona nie tylko z kolegami i koleżankami z branży, ale również z fanami.

Premiera teledysku odbyła się 10 lipca na kanale YT Magdy Steczkowskiej.

Źródło: materiały nadesłane

20-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nowy-singiel-pochodzacej-z-rzeszowa-magdy-steczkowskiej-wideo-5023-00r2kc