REKLAMA

Nowy singiel AniKi Dąbrowskiej, uczennicy CSW w Rzeszowie! (WIDEO)

|

Nowy singiel AniKi Dąbrowskiej, uczennicy CSW w Rzeszowie! (WIDEO)

Ania Dąbrowska – zwyciężczyni The Voice Kids 2 i uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie opublikowała przed kilkoma dniami nowy singiel wraz z teledyskiem. Tytuł utworu 14-latki nosi tytuł “Miłość”. Posłuchajcie!

Przechwytywanie_61

Foto: YouTube / kanał: AniKa Dąbrowska

Takiej AniKi jeszcze nie widzieliście! Miłość jest siłą napędową świata i AniKa czerpie z niej energie, ale ten kawałek to osobiste stracie z cięższym tematem, jakim jest bardzo szeroko pojęta nienawiść, jaką w dzisiejszych czasach ludzie zalewają się nawzajem. Tym razem fantastyczna AniKa w swoim najmocniejszym jak do tej pory utworze wzywa wszystkich do tego, by nie ranić się, nie krzywdzić, a kochać, tak po prostu – po ludzku. Mocno – czytamy w opisie klipu na YouTubie.

Ania Dąbrowska, znana również jako “AniKa”, to 14-letnia uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, pochodząca z miejscowości Wesoła w powiecie brzozowskim. 14-latka wygrała program The Voice Kids 2, pokonując zwyciężczynię Eurowizji Junior Viki Gabor.

Nastolatka cierpi na mukowiscydozę, ale bez przerwy stara się spełniać swoje marzenia. Posłuchajcie jej najnowszego utworu!

Źródło: red., YouTube / kanał: AniKa Dąbrowska

15-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nowy-singiel-aniki-dabrowskiej-uczennicy-csw-w-rzeszowie-wideo-9455-00r2kc