REKLAMA

Nowy kandydat na prezydenta Miasta Rzeszowa – jest nim Maciej Masłowski z Kukiz’15 (FILM)

W dniu 19 września Podkarpacie odwiedził wicemarszałek Stanisław Tyszka. Celem przyjazdu była prezentacja kandydata Kukiz’15 na prezydenta miasta Rzeszowa oraz przedstawienie liderów list do Sejmiku Województwa Podkarpackiego z tego samego ugrupowania.

Przechwytywaniekukiz

Foto: Kacper Ciuba

Podczas konferencji zorganizowanej na rzeszowskim Rynku, Tyszka wskazał jako kandydata na stanowisko prezydenta Rzeszowa obecnego posła Kukiz’15, czyli Macieja Masłowskiego. Kandydatami z pierwszych miejsc list sejmikowych zostali kolejno: Alicja Bobola (Rzeszów), Paweł Goclon (Dębica), Daniel Hausner (Stalowa Wola), Jadosław Brekacz (Przemyśl) oraz Paweł Helnarski (Krosno). Stanisław Tyszka przedstawił kandydatów podkreślając ich zróżnicowane doświadczenie. Wicemarszałek wskazał w swoich argumentach, że mimo młodego wieku kandydatów, zarówno kandydat na prezydenta jak i kandydaci na radnych wiele już osiągnęli.

– Naszym atutem jest młodość i energia do działania, której nam nie brakuje od samego powstania Ruchu Kukiz’15 – podkreślił Maciej Masłowski.
– Prezentujemy Państwu kandydatów niebędących politykami ani działaczami partyjnymi lecz są to społecznicy, którzy wykazali się już w wielu działaniach na rzecz swojego regionu, nie będąc nawet w większości jeszcze samorządowcami – dodał wicemarszałek Tyszka.

19-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)