REKLAMA

Nowy Empik w Rzeszowie. Powrót do CH Plaza

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jedna z największych i najbardziej znanych sieci sprzedaży m.in. książek, wydawnictw muzycznych, prasy i biletów eventowych powraca do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Nowy salon Empik, bo o nim mowa, działać będzie na parterze Centrum. Salon sieci zajmie powierzchnię blisko 250 metrów kwadratowych.

Empik_FutureStore_GRzeszow (7)
Foto: materiały prasowe Empiku

 

Empik przez wiele lat był najemcą CH Plaza Rzeszów. Po kilkuletniej przerwie Empik zdecydował się na powrót.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach rzeszowska Plaza przeszła gruntowną modernizację. Zmianie uległa przestrzeń atrium i układ ciągów handlowych.

Przebudowano i stworzono nową wygodniejszą komunikację z hipermarketem E. Leclerc. Dzięki temu udało się uzyskać dodatkową powierzchnię handlową, poszerzyć ciągi komunikacyjne i na nowo zaaranżować przestrzeń dla klientów.

 

Nowi najemcy

CH Plaza Rzeszów, dzięki zabiegom zarządcy – Keen Property Managment, pozyskało w międzyczasie nowych kluczowych najemców, m.in. pierwszy na Podkarpaciu wielkopowierzchniowy sklep sportowy Decathlon, salony z biżuterią YES i Verona, drogerię Hebe, dwie marki grupy MIG  – 50 style i Sizeer, czy też Stomatologię Medicover.

Pod koniec czerwca 2021 r. w ofercie CH Plaza Rzeszów pojawi się kolejny duży gracz. Tym razem będzie to salon sieci Sinsay – jeden z największych sklepów tej marki na Podkarpaciu. Znajdzie się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów i zajmie powierzchnię bliską 1000 mkw.

 

Nowy Empik w Rzeszowie

Wszystkie dotychczasowe zabiegi i właściwe decyzje dotyczące zarządzania Centrum spowodowały, że do grona najemców dołącza powracający po latach Empik. Co bardzo ważne, sieć od razu zdecydowała się na minimum pięcioletnią współpracę z CH Plaza Rzeszów. Nowoczesny salon zajmie powierzchnię blisko 250 mkw.

Znajdować się będzie na parterze Centrum i zaoferuje klientom CH Plaza Rzeszów pełną ofertę sprzedaży Empiku. Otwarcie nowej powierzchni zaplanowano na wrzesień 2021 i połączone będzie z coroczną akcją „Back to school”.

 

Salon Empik w CH Plaza Rzeszów dołączy do blisko 260 placówek tej marki w całym kraju. Empik to jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek istniejących od blisko 70 lat. Jest także liderem w kategoriach wydawniczych.

Salony Empik oferuje różne artykuły od książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych przez czasopisma, artykuły papiernicze, zabawki, gry planszowe po bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne. Empik prowadzi także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce.

 

CH Plaza Rzeszów

Plaza Rzeszów 2021

Foto: mat. prasowe CH Plaza

 

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

 

Źródło: mat. nadesłane

16-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)