REKLAMA

Nowi funkcjonariusze w szeregach podkarpackiej KAS (VIDEO, FOTO)

PODKARPACIE. W siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu odbyło się ślubowanie kolejnej grupy nowo przyjętych funkcjonariuszy KAS. Uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Przechwytywanie3_6
Foto (4): Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Nowo przyjęci funkcjonariusze otrzymali dziś akty mianowania do służby z rąk dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorza Skowronka. To kolejna grupa funkcjonariuszy, którzy stopniowo zasilają szeregi podkarpackiej KAS w ramach realizowanych naborów.

Funkcjonariusze, którzy złożyli we wtorek ślubowanie mają za sobą wieloetapowy proces rekrutacji i trafią do służby głównie na przejściach granicznych w Medyce i Korczowej.

Po przyjęciu roty ślubowania, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorz Skowronek pogratulował funkcjonariuszom pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji a także życzył sukcesów i skuteczności w rzetelnym i uczciwym wykonywaniu obowiązków na rzecz bezpieczeństwa kraju.

W dalszych tygodniach ślubowanie złożą kolejne grupy nowo przyjmowanych funkcjonariuszy, łącznie blisko 40 osób – informuje mł. asp. Edyta Chabowska, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Przemyślu.

Przechwytywanie2_21

Przechwytywanie1_8

Przechwytywanie4_1

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

03-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)