REKLAMA

Nowe zakażenia koronawirusem w Developresie Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. W drużynie Developresu Rzeszów wykryto trzy kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Łącznie w klubie zakażone są cztery osoby, w tym trener Stephane Antiga. Wicemistrzynie Polski przebywają na kwarantannie.

Przechwytywanie_206
Foto: YouTube / kanał: Polska Liga Siatkówki TV

Dzisiaj otrzymaliśmy kolejne wyniki testów na SARS-CoV-2, niestety mamy trzy nowe przypadki wirusa. W sumie wśród czwórki zarażonych: są dwie siatkarki naszego klubu, team menager Paulina Peret oraz trener Stephan Antiga. Jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi i władzami PLS. Wszyscy jesteśmy pod nadzorem epidemiologicznym oraz na kwarantannie – poinformował w czwartek, 22 października Developres Rzeszów.

Wcześniej (W niedzielę) klub poinformował o zakażeniu jednej z siatkarek. Poczuła się ona źle po środowym spotkaniu “Rysic” z Legionovią Legionowo. Podczas kolacji miała nie czuć smaku oraz zapachu.

Niepokojące sygnały dobiegają również od męskiej grupy rzeszowskich siatkarzy. Asseco Resovia oczekuje na wyniki testów na koronawirusa. Zawodnicy mieli poczuć się źle przed planowanym na środę meczem z Treflem Gdańsk.

Ze względu na niepokojące objawy, które zawodnicy naszej drużyny zaczęli zgłaszać w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych (środa, 21 października – przyp. red.), działając w porozumieniu z Polską Ligą Siatkówki, podjęta została decyzja o odwołaniu dzisiejszego (środa, 21 października – przyp. red.) meczu z Treflem Gdańsk. Bezpieczeństwo i zdrowie zawodników jest najważniejsze – czytamy w środowym komunikacie klubu.

22-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)