REKLAMA

Nowe trasy FlixBusa z Rzeszowa

Do ponad 30 miejsc w Polsce i do kilku europejskich będziemy mogli dojechać dzięki FlixBusowi. Miasta do których bez problemu  trafimy to m.in. : Warszawa, Trójmiasto, Opole, Tarnów, Kielce, Radom, Sandomierz a także Hamburg, Bratysława, Berlin, lub lotnisko w Wiedniu.


Nowe połączenia FlixBusa będą stopniowo wyruszać w najbliższym czasie i na bieżąco włączane do sprzedaży. Zielone autobusy kursują teraz na nowych trasach: Kraków-Częstochowa, Kraków-Cieszyn, Warszawa-Krynica Morska, Warszawa-Bydgoszcz a także Kraków-Szczecin. Warszawa-Szczecin, Warszawa-Poznań oraz Warszawa-Rybnik m.in. przez Częstochowę i Katowice– takie trasy wyruszą już 12lipca. Od 19 lipca będzie można wybrać się w podróż na odcinku  Warszawa-Kielce.

Na stronie www.flixbus.pl dostępne są bilety na przejazdy autobusem. Można je kupić także na aplikacji mobilnej. Około 200 punktów sprzedaży stacjonarnej ma w posiadaniu przewoźnik, m.in. w Rzeszowie na dworcu autobusowym PKS Rzeszów, w Przemyślu w Biurze Handlowo-Usługowo-Turystycznym Samaj. FlixBus prowadzi również usługę Google Pay w aplikacji na Androidzie. Także w autobusie można zakupić bilet. W kolejnych latach firma transportowa ma na celu wszczęcie działalności na Ukrainie i w innych krajach.

Działalność FlixBusa umożliwia nam dotarcia do miejsc, które do tej pory były trudno dostępne.

 

14-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nowe-trasy-flixbusa-z-rzeszowa