REKLAMA

Nowe połączenia lotnicze na trasie Rzeszów – Monachium

W letnim rozkładzie połączeń z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka zwiększono liczbę rejsów Lufthansy na trasie Rzeszów-Monachium. Od 31 marca jest ich już czternaście tygodniowo. Nowe połączenia udogodnią pasażerom przesiadki w hubie w Monachium.

fot._1_1

Foto: materiał nadesłany

Od 31 marca samoloty z Podkarpacia do stolicy Bawarii odlatują o godzinie 06:15 i 13:20 każdego dnia. Pasażerowie zyskali również nową możliwość przylotu do Rzeszowa codziennym wieczornym rejsem z Monachium o godzinie 21:35. W rozkładzie rejsów w sezonie letnim 2019 liczba połączeń cotygodniowych połączeń wzrosła do czternastu. Ryzyko opóźnienia rejsu lub odwołania go ze względu na warunki pogodowe zminimalizuje fakt, że na pasażerów lecących rano do Monachium będzie czekać samolot obsługujący wieczorny rejs do Rzeszowa poprzedniego dnia. Loty są wykonywane według rozkładu:

  • LH1607 Rzeszów 6:15 – 7:40 Monachium (codziennie)
  • LH1618 Monachium 11:20 – 12:45 Rzeszów (codziennie)
  • LH1619 Rzeszów 13:20 – 14:25 Monachium (codziennie)
  • LH1606 Monachium 21:35 – 23:00 Rzeszów (codziennie)

– Cieszymy się z rozwoju współpracy z jedną z największych linii lotniczych na świecie. Dodatkowe rejsy i bardziej dogodne godziny operowania z pewnością przełożą się na wzrost liczby obsługiwanych pasażerów, szczególnie w segmencie biznesowym. To odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie rodzimych przedsiębiorców oraz zagranicznych inwestorów, których z każdym rokiem przybywa na Podkarpaciu. Szacujemy, że w tym roku z bezpośrednich lotów z Rzeszowa do Monachium skorzysta prawie 60 tysięcy pasażerów – mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Nowe połączenia mają zaspokoić rosnące potrzeby pasażerów. Poranny rejs z Rzeszowa usprawni przesiadkę w monachijskim hubie Lufthansy. Pasażerowie będą mogli wygodniej udać się w dalszą podróż do wielu miast zarówno w Europie jak i na całym świecie. Dostępność nowych połączeń otworzy przed pasażerami biznesowymi możliwość podróży i powrotu do Rzeszowa nawet tego samego dnia.

Źródło: materiał nadesłany

02-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)