REKLAMA

Nowe miejsce dla czworonogów na mapie Rzeszowa

Na rzeszowskich bulwarach, w pobliżu sceny koncertowej, otworzono wybieg dla naszych pupili. To pierwsza tego typu inwestycja w stolicy Podkarpacia. 

pieski_1

Fot. Pixabay

Budowa parku pochłonęła 50 tys. zł. Teren został ogrodzony siatką o wysokości ok. 1,5 metra. Wyposażony został w atrakcje dla psów takie jak: słupki do slalomu, tunel, paliki z kółeczkami, czy płotki do przeskoku. Utworzono również piaskownicę dla czworonogów, która ma służyć jako “toaleta”. Dodatkowo na miejscu są kosze na psie odchody, jednak woreczki musimy zabrać ze sobą. Natomiast właściciele milusińskich mogą odpocząć na rozstawionych w tym celu ławkach. Z parku można korzystać cały tydzień od godz. 6:00 do 22:00.

Jednak należy korzystać z rozwagą. Nie można bowiem wpuszczać na ten teren psów, które są agresywne, lękliwe czy zbyt natarczywe w stosunku do innych czworonogów. Jeżeli nie miałeś wcześniej styczności z wybiegami dla psów, warto zapoznać się z trzynastoma zasadami bezpiecznej zabawy w tego typu miejscach.

ulotka_2

Grafika: www.psipark.pl

15-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nowe-miejsce-dla-czworonogow-na-mapie-rzeszowa-7291