REKLAMA

Nowe loty z podrzeszowskiego lotniska! (ZDJĘCIA, VIDEO)

JASIONKA/ PODKARPACIE. Już w przyszłym roku mieszkańcy Podkarpacia będą mogli polecieć do Odessy i Olsztyna z podrzeszowskiego lotniska. Wszystko dzięki nowym połączeniom lotniczym, które zostaną uruchomione przez Polskie linie Lotnicze LOT. Pierwszy lot z Rzeszowa do Odessy odbędzie się 12 czerwca przyszłego roku, a loty będą wykonywane raz w tygodniu – w niedzielę. Z kolei loty do Olsztyna będą wykonywane dwa razy w tygodniu, a pierwszy z nich odbędzie się 18 czerwca.

01_32

Nasza bardzo dobra współpraca z narodowym przewoźnikiem trwa już bardzo wiele lat i jej efekty są rok do roku coraz bardziej widoczne. Pojawiają się nowe połączenia o charakterze regularnym, ale też rośnie nasza siatka połączeń wakacyjnych. W dniu dzisiejszym mamy do przekazanie dwie bardzo dobre wiadomości. W roku 2022 roku z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka będzie realizowane połączenie w systemie wakacyjnym na linii Rzeszów – Odessa – mówił Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

To atrakcyjna destynacja, Odessa czaruje wielokulturowością i przyciąga turystów. Dlatego liczymy na to, że będzie również przyciągać mieszkańców województwa podkarpackiego. Również w przyszłym sezonie letnim będzie realizowane połączenie Rzeszów – Olsztyn-Mazury. To również ciekawa destynacja, województwo Warmińsko-Mazurskie to miejsce, które kojarzy się z piękną przyrodą, ale też z różnego rodzaju atrakcjami i możliwościami spędzania wolnego czasu. Liczymy na to, że to połączenie podobnie, jak połączenie z Gdańskiem, również będzie cieszyć się dużą popularnością wśród mieszkańców Podkarpacia – dodał.

źródło: UMWP


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jerzy Zięba: Eksperyment w Ślepo! Kto poniesie konsekwencje?

tvPolska


27-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)