REKLAMA

Nowa oferta na zakup prądu i klimatyzatora od PGE

PGE Obrót, spółka z Grupy PGE i największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce oferuje Klientom możliwość zakupu wysokiej jakości klimatyzatorów w atrakcyjnej cenie oraz rozliczanie energii elektrycznej na preferencyjnych warunkach.

Każdy, kto skorzysta z nowej oferty „Dobry klimat z PGE”, będzie mógł zakupić na preferencyjnych warunkach wysokiej jakości klimatyzatory renomowanych marek wraz z usługą montażu wykonaną przez wykwalifikowanych instalatorów. Dodatkowo urządzenia, oprócz wysokiej sprawności pod kątem chłodzenia posiadają również możliwość komfortowego ogrzewania pomieszczeń.

Dodatkowo, Klienci z segmentu gospodarstw domowych będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty sprzedaży energii elektrycznej gwarantującej niezmienność cen do końca grudnia 2021r. Warunkiem jest przedstawienie w jednym z Biur Obsługi Klienta PGE Obrót lub przesłanie mailem na adres oferta@gkpge.pl protokołu odbioru instalacji.

– Oferta „Dobry klimat z PGE” jest wypadkową potrzeb Klientów oraz naszego doświadczenia wynikającego z wcześniejszych propozycji PGE Obrót łączących produkty i usługi z branż innych niż energetyczna. O atrakcyjności oferty świadczy nie tylko wysoka jakość oferowanych urządzeń, ale też ich szeroka gama – mówi Jan Maciej Mądrzak, wiceprezes PGE Obrót, odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę Klienta.

W ramach oferty, Klienci PGE Obrót będą mogli także skorzystać z usługi doradczej w doborze klimatyzatora, a kwota którą poniosą na opłacenie tej usługi zostanie odliczona od ostatecznej ceny wybranego urządzenia. Oferta „Dobry klimat z PGE” obowiązuje od 24 sierpnia do 31 grudnia 2020 r. w zakresie sprzedaży i usług montażu klimatyzatorów oraz w wydłużonym okresie do 31 stycznia 2021 r. w zakresie promocyjnej sprzedaży energii elektrycznej dla Klientów z sektora gospodarstw domowych. Więcej szczegółów i regulamin można znaleźć na stronie www.gkpge.pl.

Źródło: PGE Obrót

Autor: Amelia Krupik

25-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nowa-oferta-na-zakup-pradu-i-klimatyzatora-od-pge-7112