REKLAMA

Nowa działka w Parku Naukowo – Technologicznym Rzeszów – Dworzysko!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowskie starostwo powiatowe udostępnia nową działkę w Parku Naukowo – Technologicznym Rzeszów – Dworzysko. Termin składania ofert mija 20 kwietnia 2020 roku.

pnt-tereny-inwestycyjne-16

Foto: PNT Rzeszów – Dworzysko / materiały prasowe

Starostwo Powiatowe w Rzeszowie ogłosiło przetarg na nabycie nowej działki w Parku Naukowo – Technologicznym Rzeszów – Dworzysko. Działka znajduje się w Pogwizdowiu Nowym. Jej powierzchnia to 4,3808 hektara. Jest ona niezabudowana, znajdują się na niej sieci: gazowa, energetyczna, wodociągowa, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz ciepło systemowe. Przylega bezpośrednio do drogi ogólnodostępnej o nawierzchni bitumicznej. Działka leży w terenach zabudowy produkcyjnej, usług, składów i magazynów.

Dostęp do drogi publicznej będzie za pośrednictwem ogólnodostępnej drogi wewnętrznej urządzonej na działkach stanowiących własność Powiatu Rzeszowskiego. W przypadku konieczności ustanowienia odpowiedniej służebności gruntowej, służebność taka zostanie ustanowiona odpłatnie za jednorazowym wynagrodzeniem na wniosek nabywcy działki.

Przetarg ograniczony jest do podmiotów, które na dzień złożenia oferty będą posiadały zgodę Zarządu Powiatu Rzeszowskiego na prowadzenie działalności na terenie Parku Naukowo – Technologicznego Rzeszów – Dworzysko wyrażoną w formie uchwały, z uwagi na fakt, iż nieruchomości objęte niniejszym ogłoszeniem usytuowane są na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC Podstrefa Rzeszów.

Termin składania ofert mija 20 kwietnia 2020 roku. Przetarg odbędzie się w dniu 24.04.2020 roku o godzinie 9:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rzeszowie przy ul Grunwaldzkiej 15 (IV piętro), pok. 462a. Wtedy też poznamy inwestora.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 7 750 000 złotych netto. Wadium uprawniające do udziału w przetargu wynosi natomiast 775 000 złotych.

Jeżeli wykonawca nie wykona inwestycji w przeciągu 5 lat, powiat rzeszowski będzie posiadało umowne prawo odkupu gruntów o cenie równej sprzedaży przedmiotowej nieruchomości.

Źródło: BIP Starostwa Powiatowego w Rzeszowie

24-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nowa-dzialka-w-parku-naukowo-technologicznym-rzeszow-dworzysko-3315-00r2kc