RZESZÓW / PODKARPACIE. Na skrzyżowaniu al. Wyzwolenia z ul. Lubelską w Rzeszowie zderzyły się dwie osobówki. Powód? Jeden z kierowców przejechał na czerwonym świetle.
foto: archiwum rzeszow24.pl
Jak mówią świadkowie tego zdarzenia – wyglądało groźnie, ale na szczęście nic poważnego się nie stało.
Kolizja miała miejsce przed godziną 23:00. Kierująca mazdą jechała ulicą Wyzwolenia. Chciała skręcić w lewo w stronę Trzebowniska, ale nie udzieliła pierwszeństwa. Jak się później okazało, wjechała na czerwonym świetle.
Uderzył w nią samochód osoby marki KIA. Nikomu nic się nie stało, obaj kierujący byli trzeźwi. Kobieta dostała mandat karny. Policja pracowała na miejscu, aby ustalić dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia.
Pamiętajmy, aby uważaj na drodze i myśleć nie tylko za samego siebie, ale również za innych kierowców…
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.