REKLAMA

Nightskating Rzeszów. Rolkowe szaleństwo powraca!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek 20 lipca (w piątek) wieczorem ulicami Rzeszowa przejadą rolkarze. Powraca Nightskating Rzeszów!

Przechwytywanie1_20
Foto: Bartosz Frydrych / archiwum Rzeszów24.pl

 

Nightskating Rzeszów to wydarzenie organizowane przez Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe. Głównym jego celem jest popularyzowanie jazdy na rolkach i wrotkach. Organizatorzy chcą udowodnić, że niezależnie od wieku można uprawiać rolkarstwo i wrotkarstwo.

Dla uczestników przygotowany jest konkurs na najlepsze przebranie. Nagrodzone zostaną najlepsze kostiumy o tematyce kosmitów.

 

Nightskating rozpocznie się o godzinie 20:30 na parkingu Politechniki Rzeszowskiej przy alei Powstańców Warszawy 12. Rolkarze wyruszą o godzinie 21:00

Trasa przejazdu liczy 11 kilometrów: Parking Politechnika Rzeszowska – al. Powstańców Warszawy 12 – al. Powstanców Warszawy – ul. Kwiatkowskiego – ul. Strażacka – al. Sikorskiego – al. Rejtana – al. Kopisto – ul. Kilara – Plac Śreniawitów – ul .Dąbrowskiego – al. Powstańców Warszawy – Parking Politechnika Rzeszowska, al. Powstańców Warszawy 12

Trasa została tak zaplanowana, aby w imprezie mogli uczestniczyć wszyscy, którzy pewnie czują się na rolkach oraz potrafią hamować. Nie wymaga wyjątkowych umiejętności. Jeśli jednak macie obawy, zachęcamy do udziału w zajęciach Szkółki Rolkowej “Wodzu” i doszkolenie się w jeździe – przekazują organizatorzy Nightskating Rzeszów.

 

Za udział w wydarzeniu nie są pobierane żadne opłaty.

 

Źródło: nightskating.rzeszow.pl

 

20-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nightskating-rzeszow-rolkowe-szalenstwo-powraca-9168-00r2kc