REKLAMA

Nightskating Rzeszów czyli… nocny przejazd na rolkach

RZESZÓW. Nightskating, czyli nocny przejazd na rolkach to jak zapowiadają organizatorzy, pierwsza taka impreza w Rzeszowie. Odbędzie się już w przyszły piątek.

rolki

Rolkarze będą mieli do przejechania dystans 7 km. Wystartują spod parkingu przy Moście Zamkowym (górny poziom) a następnie przejadą ulicami: Kilara – Szopena – Targowa – Piłsudskiego – Lwowska – Rejtana – Al. Powstańców Warszawy – Hetmańska – Plac Śreniawitów – Podpromie – parking przy hali Podpromie, poziom dolny – by wrócić na parking przy Moście Zamkowym.

Organizatorzy zapowiadają, że to pierwsza taka impreza w Rzeszowie, a zorganizowana po to, by rolkarze mogli zobaczyć jazdę nocą, z perspektywy,która zwykle jest domeną kierowców samochodów.

O bezpieczeństwo rolkarzy zadba policja oraz ekipa zabezpieczająca. Udział w imprezie jest całkowicie darmowy a Organizatorzy zachęcają wszystkich rolkarzy do wzięcia udziału w imprezie:

Już dziś szykujcie rolki, kaski i ochraniacze, aby w czasie przejazdu w pełni cieszyć się jazdą. Mile widziane świecące kółka i odblaski oraz dowolne przebrania. – piszą na Facebooku. I zapowiadają kolejne takie eventy:

W przyszłości pragniemy organizować NIGHTSKATING RZESZÓW, jako cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami Rzeszowa, aby popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport dla wszystkich niezależnie do wieku.

Zbiórka dla rolkarzy odbędzie się o godz. 19.30. Wyjazd spod parkingu planowany jest na godz. 20.00.

 

 

17-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nightskating-rzeszow-czyli-nocny-przejazd-na-rolkach