REKLAMA

Nietrzeźwy kierujący wjechał do rowu

ŚWIĘTONIOWA / PODKARPACIE. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał motocyklista, który wjechał do przydrożnego rowu w miejscowości Świętoniowa. Mężczyźnie, za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat więzienia.

alkom

zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz.16, w miejscowości Świętoniowa. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 29-letni kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna został przetransportowany do przeworskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Badanie stanu trzeźwości 29-latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna na nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie poniesie konsekwencje karne. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: KPP Przeworsk

Autor: Amelia Krupik

28-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nietrzezwy-kierujacy-wjechal-do-rowu-2490