REKLAMA

Nietrzeźwy 17-latek bez uprawnień spowodował kolizję

NOSÓWKA / PODKARPACIE. Niemal promil alkoholu w organizmie wykazało badanie u 17-letniego kierowcy, który w nocy 13 sierpnia spowodował kolizję. Kierując volkswagenem, stracił panowanie nad samochodem, uderzył w krawężnik, a następnie wpadł do rowu. Oprócz niego w samochodzie jechało jeszcze czworo niepełnoletnich pasażerów. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

303-168058

Foto: KMP Rzeszów

Dzisiaj około godz. 00.20 policjanci interweniowali w Nosówce, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, kierujący volkswagenem, 17-letni mieszkaniec gminy Boguchwały jadąc w kierunku Rzeszowa zjechał na lewą stronę jezdni, uderzył w krawężnik, a następnie wpadł do rowu po prawej stronie drogi.

Okazało się, że 17-latek jest nietrzeźwy, badanie wykazało u niego 0,9 promila. Kierujący nie miał również prawa jazdy. Oprócz niego w samochodzie jechały 4 osoby, w wieku 17 i 16 lat. Wszyscy są mieszkańcami gminy Boguchwała. Po zdarzeniu pasażerowie wrócili ze swoimi opiekunami do domu. Poza kierującym wszyscy byli trzeźwi. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny.

Nastolatkowi grozi teraz odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowane wykroczenia.

Źródło: KMP Rzeszów

14-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nietrzezwy-17-latek-bez-uprawnien-spowodowal-kolizje-9963