REKLAMA

Nieprzytomny mężczyzna leżał w kałuży krwii

STRZYŻÓW. Policjant z komendy strzyżowskiej pomagał ratować życie mężczyźnie, który zasłabł na chodniku. Funkcjonariusz podjął akcję ratunkową i powiadomił karetkę pogotowia.
 1401070154
Gdyby nie szybka i zdecydowana reakcja policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie  mężczyzna mógłby nie przeżyć. Do zdarzenia doszło na ulicy Łukasiewicza w Strzyżowie. Policjant wydziału kryminalnego wracając z budynku prokuratury zauważył leżącego w kałuży na chodniku broczącego krwią starszego człowieka.
Kontakt słowny z mężczyzną był utrudniony, a z ust wydobywała się krew. Policjant odciągnął mężczyznę z kałuży, ułożył w pozycji bezpiecznej, by nie dopuścić do zaksztuszenia.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, iż człowiek ten doznał ataku padaczki. Został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, celem dalszego zaopatrzenia medycznego, ponieważ podczas upadku na asfalt mogło dojść do poważnego stłuczenia głowy.
Szybka i sprawna interwencja policjanta, prawdopodobnie uratowała życie przygodnemu przechodniowi.

KPP Strzyżów

03-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nieprzytomny-mezczyzna-lezal-w-kaluzy-krwii