REKLAMA

Niepełnosprawna samotna matka z Woli Dalszej apeluje o pomoc! [UDOSTĘPNIJ]

WOLA DALSZA / ŁAŃCUT / PODKARPACIE. Do naszej redakcji z prośbą o pomoc napisała Magdalena Chlastawa z Woli Dalszej koło Łańcuta. 38-latka samotnie wychowuje nastoletnią córkę i opiekuje się ciężko chorym, 70-letnim ojcem. Sama jest osobą niepełnosprawną. Sytuacja zmusiła panią Magdalenę do apelu o wsparcie przy zakupie żywności, środków czystości i odzieży dla swojej rodziny. Można jej pomóc, wpłacając pieniądze w zweryfikowanej przez fundację pomagam.pl zbiórce.

story_138083_1603268926 (1)

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Nazywam się Magdalena, mam 38 lat, mieszkam z 70-letnim tatą i 13-letnią córką w małym drewnianym domku, w jednej z wiosek na Podkarpaciu – pisze do nas z prośbą o pomoc Magdalena Chlastawa z Woli Dalszej koło Łańcuta.

Pani Magdalena jest osobą niepełnosprawną, z głęboką wadą słuchu, opiekuje się tatą, który jest po dwóch udarach i walczy z rakiem, do tego samotnie wychowuje nastoletnią córkę. Prawie 2 miesiące temu pani Magdalenie zmarła mama – główna przyczyna śmierci, to choroby serca – na domiar złego tydzień przed śmiercią zdiagnozowano u niej nowotwór, który wrócił po 20 latach.

Sytuacja niestety zmusiła mnie do prośby o wsparcie przy zakupie żywności, środków czystości oraz odzieży dla naszej rodziny. Bardzo liczę na Waszą pomoc, z góry dziękuję za każdy okazany gest – prosi o pomoc Magdalena Chlastawa.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Każdy, kto chciałby wspomóc paczkami żywności lub innymi potrzebnymi artykułami, może to uczynić również osobiście. 

Fundacja pomagam.pl umieściła w opisie zbiórki adres: Magdalena Chlastawa, Wola Dalsza 159, 37-100 Łańcut.

 

Źródło: pomagam.pl, materiały nadesłane

15-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niepelnosprawna-samotna-matka-z-woli-dalszej-apeluje-o-pomoc-udostepnij-619-00r2kc