REKLAMA

Niedzielny widok na Tatry z Podkarpacia! (FOTO)

REGION / PODKARPACIE. Piękny widok na Tatry o wschodzie słońca! Ujęcia zostały wykonane w niedzielę 15 grudnia w odległości ponad 130 kilometrów od szczytów, a wykonał je Witold Ochał.

2019-12-15-01

Foto: witoldochal.blog

Witold Ochał uchwycił Tatry o wschodzie słońca. Zdjęcia zostały zrobione w Szkodnej i Zagorzycach powiat (ropczycko-sędziszowski).

Oko otworzyłem o 7:24, czyli dokładnie, kiedy miał miejsce wschód słońca. Od niechcenia rzuciłem okiem na aplikacje pogodowe i stwierdziłem, że nie są to zbyt dobre warunki do dalekich obserwacji, ale skoro już się obudziłem podjadę na punkty widokowe i obadam temat. Miałem sporo szczęścia, bo Tatry były widoczne jak na dłoni, z podświetlonymi najwyższymi szczytami. Zrobiłem kilka fotek na Szkodnej i następnie udałem się do odległych o kilka kilometrów Zagorzyc, aby i stamtąd zrobić zdjęcia – opisuje Witold Ochał.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


15-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niedzielny-widok-na-tatry-z-podkarpacia-foto-6840-00r2kc