REKLAMA

Niedzielny piknik na Bulwarach. Nie taki zwykły, bo rowerowy! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. W niedzielę na Bulwarach odbył się piknik. I to w dodatku piknik rowerowy. Można było sprawdzić stan techniczny swojego roweru, przejechać się Rikszą czy upichcić coś na grillu. 

IMG_5956

Rowerowy Piknik na Bulwarach został zorganizowany przez Rzeszowską Masę Krytyczną.  Uważamy piknik za bardzo udany. Dziś przewinęło się tutaj mnóstwo osób. Przyjeżdżają, rozmawiają z nami, bawią się. Jesteśmy mile zaskoczeni.mówi Daniel Kunysz, Prezes Rowery Rzeszów. 

Również rzeszowscy rowerzyści są mile zaskoczeni akcją. To super pomysł! Właśnie sprawdziłem stan techniczny mojego roweru. Powinno się to robić przynajmniej raz w roku a nie zawsze się o tym myśli. Dzięki temu piknikowi, mogłem sprawdzić, jak sprawny jest mój rower, za darmo.odpowiada Mateusz, jeden z uczestników pikniku. 

Oprócz sprawdzenia stanu technicznego roweru można było zagrać w  frisbee, przejechać się Rikszą, czy upiec coś na grillu. Jest kilka powodów, dla których zorganizowaliśmy dzisiejszy piknik. Przede wszystkim chcieliśmy, żeby rowerzyści mogli sprawdzić stan techniczny swoich rowerów, mogli się zintegrować. Zbieramy też podpisy do RBO.dodaje Daniel Kunysz. 

Projekt do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego, na który zbierano głosy dotyczy budowy kilkudziesięciu nowych przejazdów rowerowych, które poprawiły by rzeszowską infrastrukturę drogową a także bezpieczeństwo rowerzystów.

13-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niedzielny-piknik-na-bulwarach-nie-taki-zwykly-bo-rowerowy-zdjecia