REKLAMA

Niedzielny “nietrzeźwy poranek” na Podkarpaciu (ZDJĘCIA)

RZESZÓW/PODKARPACIE. W niedzielny poranek na drogach Podkarpacia trwały wzmożone kontrole kierujących przez Policjantów, w ramach akcji “Trzeźwy poranek”. Niestety, okazał się on nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali aż 92 kierowców w stanie nietrzeźwym. 

ALKPOL4

 

Policyjna akcja rozpoczęła się o godz. 4. Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania, których celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Działania zakończyły się około godziny 10.

Z podsumowania Policji akcji wynika, że policjanci ujawnili 92 kierujących, którzy pili wcześniej alkohol. U 43 z nich, badanie wykazało ponad 0,5 promila. Ci kierowcy poniosą odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa, pozostałych 49 odpowie za wykroczenie. 8kierowców wsiadło za kierownicę, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Policjanci zatrzymali 72 uprawnienia do kierowania.

Źródło, ZDJĘCIA: KWP

28-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niedzielny-nietrzezwy-poranek-na-podkarpaciu-zdjecia