REKLAMA

NIEDZIELA: Spektakl teatralny “Tchnienie”

Już w tą niedzielę fani teatru będą mogli udać się do teatru Przedmieście. Zostanie tam odegrany spektakl pod tytułem: “Tchnienie”.

tchnienie 1, fot. t.poźniak

Foto: materiał nadesłany

„Tchnienie” to kameralna opowieść o miłości, śmierci i cierpieniu. Życie bohaterów toczy się tu na pograniczu jawy i snu, rzeczywistości i wspomnienia. Przywołujemy postaci naszych dziadków, aby przez pryzmat ich życia móc lepiej poznać i zrozumieć samych siebie.

To prosta, wzruszająca historia na parę aktorów, stare łóżko, walizkę, prześcieradło i rzutnik, który służy do pokazywania rodzinnych fotografii, a czasem strzela jak karabin niemieckiego żołnierza. Jest i śmiesznie, i tragicznie, i całkiem zwyczajnie, jak to w życiu. Historia opowiedziana szczerze, nastraja do własnych wspomnień i głębokich refleksji nad istotą życia. Co po nas zostanie? Może tylko taka historia?

W tej sztuce każdy znajdzie odbicie swoich najgłębszych tęsknot, pragnień i lęków, swojej wrażliwości i siły. Te filozoficzne rozważania, które odbywają się poprzez dialog aktorów z publicznością zmierzają do postawienia ważnego pytania: czy miłość może nas uwolnić od strachu przed śmiercią?

Tekst i reżyseria: Aneta Adamska
Występują: Aneta Adamska, Paweł Sroka, Maciej Szukała
Muzyka: Jakub Adamski

Rezerwacje: tel. 667714730
Bilety: 30 zł normalne/20 zł ulgowe

 

Źródło: materiał nadesłany

02-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)