REKLAMA

NIEDZIELA. Dwa śmiertelne wypadki w regionie! (FOTO)

REGION. W miejscowości Cewków kierujący fiatem pandą, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. Niestety życia 59-latka nie udało się uratować, zginął na miejscu. W Gorzycach w powiecie jasielskim zmarł natomiast  60-letni pieszy potrącony przez samochód osobowy.

303-202702

Foto: KPP Lubaczów / wypadek na trasie Stary Dzików-Cewków

W niedzielę po godzinie 19:00 na trasie Stary Dzików-Cewków kierujący fiatem pandą 59-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem.

Mężczyzna na łuku drogi wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Pomimo podjętej reanimacji, 59-latek zmarł.

Na miejscu zostały wykonane czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań. Przez kilka godzin droga powiatowa była zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy.

303-202704

Foto: KPP Lubaczów / wypadek na trasie Stary Dzików-Cewków

Funkcjonariusze wyjaśniają także okoliczności wypadku, do którego doszło w Gorzycach na drodze wojewódzkiej nr 992. Tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce w niedzielę po godzinie 18:00. Kierujący osobową skodą potrącił pieszego mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Do wypadku zostały rozdysponowane służby ratownicze oraz policjanci z Jasła i Nowego Żmigrodu. Funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej, pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny miejsca wypadku i sporządzili dokumentację fotograficzną.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową skodą, 60-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Nowego Żmigrodu, potrącił mężczyznę, który prawdopodobnie szedł ulicą. Potrącony 60-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród zmarł na miejscu wypadku. Wstępne badanie kierującego pojazdem wykazało, że jest trzeźwy. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

303-202693

Foto: KPP Lubaczów / śmiertelne potrącenie pieszego w Gorzycach

Źródło: KPP Lubaczów, KPP Jasło

20-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niedziela-dwa-smiertelne-wypadki-w-regionie-foto-5877-00r2kc