REKLAMA

NIEDZIELA. Cyrk “Arena” w Rzeszowie. Protest obrońców zwierząt!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W niedzielę 5 lipca Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! zaprotestuje przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach. Protest odbędzie się na rogu ulic Witosa i Wyspiańskiego w Rzeszowie, gdzie wystąpi cyrk “Arena”.

Przechwytywanie_9_1

Foto: Kacper Ciuba / archiwum Rzeszów24.pl

5 lipca Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! organizuje protest przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach. Pierwsza od godziny 13:15 do 14:00, a druga od godziny 16:15 do 17:00 . Prostestujący staną na rogu ulic Wyspiańskiego i Witosa – pod cyrkiem “Arena”. Cyrk “Arena” zaprezentuje się w Rzeszowie o godzinie 14:00 i 17:00.

– Pokażmy, że mieszkańcy Rzeszowa są przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach! Jesteśmy zwolennikami sztuki cyrkowej reprezentowanej przez ludzi, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli prezentują swoje umiejętności. Wykorzystywanie zwierząt to anachronizm, którego miejsce jest na śmietniku historii. Nie godzimy się na poniżanie i brutalną tresurę zwierząt – czytamy w facebookowym wydarzeniu, stworzonym przez Fundację Viva!

– Proszę zabrać ze sobą maseczkę – dodają organizatorzy protestu.

04-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niedziela-cyrk-arena-w-rzeszowie-protest-obroncow-zwierzat-1382-00r2kc