REKLAMA

Niecodzienny bieg po lotnisku. Zapisz się już dziś!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 3 stycznia wszyscy miłośnicy biegania mogą zapisywać się na drugi nocny bieg po pasie startowym lotniska w Jasionce, który odbędzie się w nocy z 16 na 17 kwietnia przyszłego roku. Dowiedz się więcej!

Rzeszów wychodzi na przeciw biegaczom. 16 kwietnia o północy rusza drugi bieg Skyway Run, w którym może wystartować nawet 1000 osób. Organizatorzy zapewniają startującym dwa pakiety: Standard i Premium.

W tym pierwszym uczestnik zostaje wyposażony w koszulkę z logo biegu, numer startowy, napój lub wodę, a także medal po przekroczeniu linii mety. Pakiet Premium przewiduje numer startowy oraz medal w oprawionej, imiennej ramce. Biegacz drogą pocztową dostanie również swój wynik na specjalnej tabliczce.

W poprzedniej edycji wystartowało 776 biegaczy, którzy rywalizowali na 5 km. Wygrał Stanisław Jaźwiecki z Krościenka Wyżnego. Następne zawody również odbędą się na dystansie 5 km. Oprócz biegu, zawodnicy i kibice mogą liczyć na wiele innych atrakcji.

Zapisać można się za pośrednictwem strony skywayrun.pl 3 stycznia od godz. 12:00.

30-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niecodzienny-bieg-po-lotnisku-zapisz-sie-juz-dzis