REKLAMA

Niebezpieczny wypadek na A4! Dwie osoby ranne (FOTO)

GORLICZYNA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło we wtorek 24 listopada br. na autostradzie A4 w miejscowości Gorliczyna. Kierujący kią, podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu, zajechał drogę toyocie, która uderzyła w bariery energochłonne. Do szpitala trafiła kierująca oraz pasażerka toyoty. Sprawca, nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia.

303-216548

Foto: KPP Przeworsk

Funkcjonariusze ruchu drogowego pracowali wczoraj (24 listopada bm.) na miejscu zdarzenie drogowego, do którego doszło przed godziną 13:00 na autostradzie A4 w miejscowości Gorliczyna.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Kia podczas zmiany pasa ruchu zajechał drogę kierującej toyotą, 21-letniej mieszkance powiatu przemyskiego, w wyniku czego zjechała ona na pas zieleni i uderzyła w bariery energochłonne.

Sprawca, nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia. Do szpitala trafiła kierująca oraz pasażerka toyoty. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

303-216547

Źródło: KPP Przeworsk

25-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niebezpieczny-wypadek-na-a4-dwie-osoby-ranne-foto-462-00r2kc