REKLAMA

Niebezpieczne zdarzenia na autostradzie A4 (FOTO)

W czwartek na autostradzie A4 w okolicy miejscowości Dobkowice, straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w barierę i znalazła się na pasie zieleni. W piątkowy poranek, do podobnej sytuacji doszło w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

303-170073

Foto: Podkarpacka Policja

W czwartek po godz. 9, na autostradzie A4 w okolicy Dobkowic, doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym marki volvo, 21-letnia mieszkanka powiatu myszkowskiego, straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzyła w barierę energochłonną oddzielającą kierunki jazdy. Samochód zatrzymał się na lewym pasie jezdni. Kierująca oraz 58-letni pasażer, mieszkaniec powiatu myszkowskiego, z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kobieta była trzeźwa. Policjanci na miejscu wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, co pomoże ustalić i wyjaśnić dokładnie okoliczności tego zdarzenia.

W piątek funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na autostradzie A4, do którego doszło o godz 9. w miejscowości Ostrów. Kierujący samochodem osobowym marki BMW, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód  uderzył w barierę energochłonna. Kierującemu nic się nie stało. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

Źródło: Podkarpacka Policja


14-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niebezpieczne-zdarzenia-na-autostradzie-a4-foto-297