REKLAMA

Niebezpieczne wypadki w powiecie łańcuckim

W poniedziałek w powiecie łańcuckim doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Do szpitala trafiły trzy osoby, a ruch na trasach Łańcut – Rzeszów oraz Czarna – Sokołów Małopolski odbywał się z utrudnieniami.

303-172408

Foto: Podkarpacka Policja / wypadek w Kraczkowej

Do pierwszego zdarzenia z udziałem pojazdów marki Toyota, Honda oraz Renault doszło przed godz. 7, na drodze krajowej nr 94 w Kraczkowej. Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci do wypadku doprowadził 21-letni kierujący renault. Młody kierowca wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zmusił kierującego hondą do ucieczki na przeciwległy pas ruchu. Tam honda uderzyła w jadącą z naprzeciwka toyotę. W wyniku czołowego zderzenia pojazdów do szpitala trafili obaj kierowcy.

Do czołowego zderzenia pojazdów doszło również przed godz. 16 w Czarnej. Drogą wojewódzką w kierunku Sokołowa Małopolskiego poruszał się 31-letni kierujący volkswagenem. Z nieznanych przyczyn zjechał on na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd ciężarowy. Kierowca osobówki trafił do szpitala. Przez pewien czas droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policja kierowała na objazdy.

Źródło: Podkarpacka Policja

09-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)