REKLAMA

Niebawem w rzeszowskiej Masce powrócą występy z publicznością!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Teatr Maska zapowiedział, że pierwszy spektakl z udziałem publiczności, po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, odbędzie się w niedzielę 21 czerwca. Aktorzy rozpoczęli również próby do spektaklu „Alicja w Krainie Czarów“, którego premiera jest planowana na wrzesień, podczas Europejskiego Stadionu Kultury.

gr0a2950
Foto: spektakl “Wystarczy być” w Teatrze Maska / materiały prasowe

W niedzielę 21 czerwca 2020 o godzinie 16:30 zapraszamy Widzów na spektakl „Wystarczy być” w reżyserii Radosława Kasiukiewicza. Bilety w sprzedaży online pojawią się wkrótce i będą dostępne do zakupu tylko na naszej stronie – informuje Teatr Maska w Rzeszowie.

“Wystarczy być” to przede wszystkim bajka o przyjaźni – takiej po prostu – bezinteresownej – takiej, która jest i niczego nie oczekuje w zamian. Ale nie tylko. Również o sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość. Urocze postaci – Wiewiórka, Mrówka, Słoń próbują zmierzyć się ze swoimi pragnieniami i dowiedzieć się, co w ich życiu jest najważniejsze, i co im daje radość. Wszystko to podane jest w sympatyczny, lekko filozoficzny – jak przystało na bajki Toona Tellegena – sposób. Bohaterowie “Wystarczy być” wykorzystują tę siłę, by tworzyć własny, bajkowy świat (czasami kolorowy i piękny, a czasem, gdy wyobraźnia nie chce się słuchać właściciela – szary).

Teatr maska zapowiada, że W piątek 5 czerwca o godzinie 10:00, za pośrednictwem platform Facebook i YouTube teatru, wystartują warsztaty dykcyjne Kamili Olszewskiej „Dźwiękote@tr, teatralne zabawy buzią i głosem dla dzieci“. Dzień później teatr rozpoczyna rekrutację online do grupy warsztatowej „Młodzi w sieci“, którą poprowadzi Natalia Koza. Szczegóły TUTAJ.

W tym tygodniu wróciliśmy do prób spektaklu „Alicja w Krainie Czarów“ w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. Premiera zaplanowana jest we wrześniu podczas Wschodu Kultury – Europejskiego Stadionu Kultury – zapowiada Teatr Maska w Rzeszowie.

Źródło: materiały nadesłane

05-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

niebawem-w-rzeszowskiej-masce-powroca-wystepy-z-publicznoscia-4115-00r2kc