REKLAMA

Nie żyje znany tancerz Żora Korolyov. Miał 34 lata

POLSKA. We wtorek późnym wieczorem kraj obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 34-letniego Żory Korolyova, ukraińskiego tancerza, choreografa, przedsiębiorcy i aktora. Szerszej publiczności Korolyov znany był przede wszystkim z udziału w programie Polsatu “Taniec z gwiazdami”. Znana jest przyczyna śmierci tancerza.

Żora Korolyov. Foto: Wikimedia, Creative Commons, autor: Bartosz Wróbel

Od wczoraj taneczny świat w Polsce pogrążony jest w żałobie po nagłej śmierci młodego tancerza, choreografa, przedsiębiorcy i aktora rodem z Ukrainy Żory Korolyova.

Był uwielbianym przez publiczność uczestnikiem tanecznych show TVNu, a przede wszystkim Polsatu. W latach 2015-2016 występowała w “Tańcu z gwiazdami”. Jego partnerkami były m.in. Agnieszka Cegielskia, Dominika Gwit, Karolina Gorczyca oraz Kasia Cerekwicka. Występował również w innym programie rozgrywkowym Polsatu “Jak oni śpiewają”. W Warszawie prowadził Akademię Artystyczną „Arte” Żora Korolyov.

Wczoraj 21.12.2021 w wieku 34 lat zmarł tancerz i choreograf Żora Korolyov. Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. Żora, nie możemy w to uwierzyć ….. – czytamy w komunikacie Polsatu w mediach społecznościowych.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł “Super Express” wynika, że przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego.

Żora Korolyov osierocił 10-letnią córeczkę Sonię.

źródło: Red., Polsat, Super Express

foto: Wikimedia, Creative Commons

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nie-zyje-znany-tancerz-zora-korolyov-mial-34-lata-3356