REKLAMA

Nie żyje zaginiony 50-latek z Rzeszowa! Odnaleziono jego ciało

RZESZÓW, KRASNE / PODKARPACIE. Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Niestety finał poszukiwań jest tragiczny. W niedzielę w miejscowości Krasne, w rejonie starorzecza Wisłoka, odnaleziono ciało mężczyzny. We wtorek rodzina potwierdziła jego tożsamość.

303-168342_5

Foto: Podkarpacka Policja

W niedzielę około godziny 14:30 policjanci zostali zawiadomieni o odnalezieniu w Krasnem ciała mężczyzny. Leżącego na ziemi, w zakolu starorzecza Wisłoka mężczyznę zauważył przejeżdżający motocyklista, który zawiadomił służby. Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem lekarza biegłego przeprowadzili oględziny. Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich. Przyczyną śmierci mężczyzny mogło być wychłodzenie. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do dalszych badań, które wyjaśnią przyczyny jego śmierci.

We wtorek członkowie rodziny 50-latka potwierdzili, że jest to ciało poszukiwanego od 3 stycznia 50-letniego mieszkańca Rzeszowa.

Źródło: KMP Rzeszów

14-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nie-zyje-zaginiony-50-latek-z-rzeszowa-odnaleziono-jego-cialo-2906-00r2kc