REKLAMA

Nie żyje sędzia. Zginął od strzału z broni palnej

RZESZÓW / PODKARPACIE. Nie żyje sędzia Sądu Rejonowego w Sandomierzu. Martwego mężczyznę znaleziono w Dzierdzówce (pow. stalowowolski). Zginał od strzału z broni palnej.
d
Na miejscu pracuje policja i prokuratura. Badane są dokładne okoliczności śmierci sędziego. Zmarły mężczyzna był przewodniczącym Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Sandomierzu. O sprawie poinformował Sąd Okręgowy w Kielcach na swojej oficjalnej stronie internetowej.
“W dniu 12 grudnia 2016 roku, w godzinach porannych, Prezes Sądu Okręgowego w Kielcach został poinformowany o tragicznej śmierci Sędziego Sądu Rejonowego w Sandomierzu Pana Zygmunta Bednarczyka. Obecnie nie są znane przyczyny i okoliczności śmierci Pana Sędziego, dlatego aktualnie Prezes Sądu Okręgowego w Kielcach powstrzymuje się od dalszych informacji i komentarzy. W miarę napływu potwierdzonych faktów dotyczących śmierci Pana Sędziego będą one przekazywane zainteresowanym i uprawnionym podmiotom. Środowisko sędziowskie oraz pracownicy sądów okręgu Sądu Okręgowego w Kielcach przyjęło tę wiadomość z wielkim bólem. Prezes Sądu Okręgowego w imieniu własnym oraz sędziów i pracowników przekazuje Rodzinie Pana Sędziego Zygmunta Bednarczyka wyrazy współczucia i podejmuje działania wspierające Rodzinę w tym trudnym dla wszystkich czasie. “

O okolicznościach śmierci sędziego będziemy na bieżąco informowali na naszym portalu.

(az)

12-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nie-zyje-sedzia-zginal-od-strzalu-z-broni-palnej