REKLAMA

Nie żyje Jerzy Noga – skoczek spadochronowy Aeroklubu Rzeszowskiego

W piątek zmarł Jerzy Noga – wybitny skoczek spadochronowy Aeroklubu Rzeszowskiego. 2 czerwca rzeszowski skoczek uległ wypadkowi podczas skoku tandemowego. O śmierci Jerzego Nogi poinformował w sobotę Aeroklub Rzeszowski.

Jerzy

Foto: Aeroklub Rzeszowski

W piątek w godzinach porannych zmarł Jerzy Noga, wybitny skoczek spadochronowy Aeroklubu Rzeszowskiego. Miał niezwykłą, wrodzoną lekkość uprawiania tego sportu, był szalenie uzdolnionym pilotem tandemów spadochronowych. Skoki były jego życiową pasją, którą zaraził wielu adeptów swobodnego opadania. 2 czerwca podczas skoku tandemowego uległ wypadkowi. To był jego ostatni skok.

– Paręnaście dni temu snuliśmy plany na Twój dwutysięczny skok. Miało być uroczyście, jubileuszowo, towarzysko… Nie będzie Twojego jubileuszu. Nieubłagany los zdecydował inaczej. Będzie pełne cierpienia ostatnie pożegnanie. Od tamtej feralnej niedzieli na lotnisku jest pusto. To jest pustka po Tobie, Jurek. Do wczoraj była to pustka pełna nadziei, że jednak pokonasz zły los, że zdrowie wróci. Nawet nie wiesz, jak brakuje Twojego optymizmu, jak brakuje Twojego uśmiechu, którym zarażałeś i ośmielałeś Twoich tandemowych pasażerów. Ciągle nie możemy w to uwierzyć – czytamy na stronie Aeroklubu Rzeszowskiego.

15-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nie-zyje-jerzy-noga-skoczek-spadochronowy-aeroklubu-rzeszowskiego-6309-00r2kc