REKLAMA

Nie żyje 17-latka ranna po zderzeniu pociągu z dostawczakiem (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Mimo usilnych prób, lekarzom nie udało się uratować życia 17-letniej pasażerki pociągu, który kilka dni temu zderzył się z samochodem dostawczym na przejeździe kolejowym w miejscowości Widełka w powiecie kolbuszowskim.

O tragicznym wypadku pisaliśmy tutaj:

TRAGEDIA: Wypadek na przejeździe kolejowym! Zginął kierowca (ZDJĘCIA)

NOWE FAKTY: Tragedia na przejeździe kolejowym (FOTO)

Przypomnijmy.

14 stycznia 2022 roku około godz. 10:50, na przejeździe kolejowym w Widełce doszło do zderzenia samochodu dostawczego z pociągiem. W wyniku zdarzenia lokomotywa zapaliła się i wypadła z torów.

W samochodzie znajdowała się jedna osoba, natomiast w szynobusem podróżowało siedmiu pasażerów oraz dwie osoby z obsługi. Pomimo podjętej reanimacji śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu dostawczego, natomiast jedna osoba z pociągu została przetransportowana do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku nie ponieśli poważniejszych obrażeń.

W działaniach udział brało 12 zastępów straży pożarnej: po 6 z powiatu kolbuszowskiego i rzeszowskiego oraz Policja i Pogotowie Ratunkowe.

Dzisiaj, Joanna Kwiatkowska Brandys – prokurator rejonowy w Kolbuszowej poinformowała, że we wtorek 25 stycznia nad ranem, 17-letnia kobiet zmarła. Najprawdopodobniej przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Śledztwo w sprawie tragicznego wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej.

źródło: Red., KP PSP W Kolbuszowej (mł. bryg. Paweł Tomczyk)

zdjęcia: bryg. Marcin Wieczerzak, KP PSP w Kolbuszowej


25-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)