REKLAMA

Nie zmieścił się pod wiaduktem (FILM, ZDJĘCIA)

Niezastosowanie się kierowcy do znaku zakazującego wjazd pojazdom o wysokości ponad 2,2 m pod wiadukt, było powodem blokady trasy Głuchów – Dębina. Policjanci wraz ze strażakami usunęli skrzynię ładunkową tarasującą przejazd pod wiaduktem i przywrócili ruch w tym miejscu.

Do zdarzenia doszło w środę (8 bm.) po godz. 9 na trasie Głuchów – Dębina. Jak ustalili łańcuccy policjanci, w kierunku drogi krajowej nr 94 poruszał się samochód marki IVECO. Kierujący, 23-letni mieszkaniec na powiatu kolbuszowskiego, przewoził pojazdem skrzynię ładunkową z owocami i warzywami. Mężczyzna najprawdopodobniej zagapił się i nie zwrócił uwagi na znaki znajdujące się po obu stronach drogi.

Nie zmieścił się pod wiaduktem, w wyniku czego skrzynia ładunkowa spadła z pojazdu, tarasując wjazd pod wiadukt od strony Dębiny. Kierujący pojazdem IVECO zdołał przejechać dalej i zatrzymać się na bocznej drodze. Policjanci wraz ze strażakami usunęli skrzynię ładunkową tarasującą przejazd pod wiaduktem i przywrócili ruch.

23-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci ukarali go mandatem.

KPP Łańcut

10-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nie-zmiescil-sie-pod-wiaduktem-film-zdjecia