REKLAMA

„Nie trać głowy na wakacjach”. Mamo, tato – obejrzyjmy razem ten film (VIDEO)

|

„Nie trać głowy na wakacjach”. Mamo, tato – obejrzyjmy razem ten film (VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci realizują działania pn. „Bezpieczne Wakacje 2018”. Jednym z elementów akcji jest kampania „Bezpieczne wakacje w mieście, lesie, górach i nad wodą”, której przewodniczy film pt.: ”Nie trać głowy na wakacjach”.

Realizowane przez krośnieńskich funkcjonariuszy akcja „Bezpieczne Wakacje 2018” będzie trwała do końca sierpnia. Policjanci, dbając o bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży, wśród wielu działań prewencyjnych, prowadzą zajęcia informacyjno-edukacyjne dla dzieci, młodzieży i kadry opiekuńczo-wychowawczej z zakresu bezpiecznych zachowań. Ewentualne wnioski udziału w zajęciach z zakresu profilaktyki można kierować na adres: Komenda Miejska Policji w Krośnie, ul.Lwowska 28, 38-400 lub kmp.krosno@rz.policja.gov.pl
 
Na potrzeby kampanii „Bezpieczne wakacje w mieście, lesie, górach i nad wodą” powstała rymowanka profilaktyczna oraz film pt.: ”Nie trać głowy na wakacjach”. Kilka scen filmu to wynik pracy krośnieńskich profilaktyków – asp. sztab. Jerzego Barczentewicza, asp. Marcina Krówki oraz asp. sztab. Agnieszki Surmacz. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji wcielili się w nich w role reżyserów, scenarzystów, a nawet aktorów.

źródło: KMP Krosno

boy-428378_1920foto: pixabay.com

14-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nie-trac-glowy-na-wakacjach-mamo-tato-obejrzyjmy-razem-ten-film-video-00e7ts-189