REKLAMA

Nie będzie aresztu dla szefa CBŚP. Za kratki trafi Ukrainiec

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sąd nie aresztuje Krzysztofa B. – szefa CBŚP w Rzeszowie. Trzy miesiące dostał jednak Aleks R., który jest podejrzewany o działania korupcyjne względem Centralnego Biura Śledczego Policji w Rzeszowie.

Aleks R. to obywatel Ukrainy. Był szefem agencji towarzyskiej “Olimp” w miejscowości Budziwój pod Rzeszowem. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Mężczyznę podejrzewa się o handel ludźmi. Co więcej, zarzuty będą skupione na działaniach korupcyjnych względem naczelników rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego Policji w Rzeszowie – Daniela Ś. oraz Krzysztofa B.

Sąd wydał również decyzję w sprawie Krzysztofa B. Jak się okazało, mężczyzna nie zostanie aresztowany.

Sprawa toczy się w Krakowie. Sąd ma również zdecydować o ewentualnym areszcie dla Daniela Ś oraz Żeni R., który jest bratem podejrzanego Aleksa. Podejrzewany jest o opłacanie policjantów.

Areszt opuścił natomiast rzeszowski hotelarz  Jerzy M., który również był podejrzewany o zamieszanie w aferę korupcyjną CBŚP w Rzeszowie.

(az)

01-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nie-bedzie-aresztu-dla-szefa-cbsp-za-kratki-trafi-ukrainiec-az003