REKLAMA

Nawałnica zniszczyła stadion w Chmielniku. Klub prosi o pomoc

CHMIELNIK, POWIAT RZESZOWSKI / PODKARPACIE. Przed tygodniem, w niedzielę 18 lipca nad gminą Chmielnik przeszła nawałnica, powodująca powódź błyskawiczną. Woda zniszczyła stadion w Chmielniku. Klub KS Galicja Chmielnik uruchomił zbiórkę pieniędzy i prosi o wsparcie na odbudowę boiska i infrastruktury stadionowej.

c8063e0c5f5d1daf1a27b44d9e548497
Foto: zrzutka.pl

ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Boisko w Chmielniku koło Rzeszowa zostało całkowicie zalane. Uszkodzona została głównie płyta boiska oraz infrastruktura towarzysząca (ławki, trybuny, siatki). Największym problemem jest murawa, która została pokryta kilkunastocentymetrowym powodziowym mułem, gałęziami i innymi zanieczyszczeniami.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Wszystkich sympatyków piłki nożnej, piłkarzy, trenerów, działaczy, osób którym sport w każdym wydaniu nie jest obojętny o wsparcie finansowe naszego klubu. Mamy nadzieję, że zebrane pomocą was wszystkich środki pozwolą na odbudowanie infrastruktury KS Galicja Chmielnik. Z góry dziękujemy za każdą pomoc!– apeluje na stronie zrzutka.pl klub, dziękując za każdą formę wsparcia.

ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Źródło: zrzutka.pl

 

25-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)