REKLAMA

Nauka tysiące kilometrów od Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jak edukacja wygląda w innych zakątkach świata? Co służy do nauki i zabawy? Jak wykonać takie gadżety? Możecie dowiedzieć się tego biorąc udział w warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie Ekoskop. b

Stowarzyszenie „EKOSKOP” i Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła z Łodzi serdecznie zapraszają małych i dużych na obchody Tygodnia Edukacji Globalnej. Warsztaty odbędą się w niedzielę, 20 listopada w godz. od 10.00 do 13.00 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury przy ul. Jagiellońskiej 24.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty, w trakcie których odbędzie się spektakl obrazkowego teatrzyku Kamishibai, a także wspólne wykonywanie zabawek z różnych stron świata, między innymi kolorowe mandale, boliwijskie enchoque i maleńkie laleczki “worry dolls”. Na koniec zmierzymy się z rozbiciem piniaty. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy na ekoskop@ekoskop.rzeszow.pl.

Więcej informacji na stronie globalna.edu.pl/teg/.

źródło: www.rzeszow.pl

17-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nauka-tysiace-kilometrow-od-rzeszowa