REKLAMA

Natychmiastowa reakcja świadka kluczem do sukcesu policjantów

RZESZÓW/ PODKARPACIE. Świadek, który widział w zeszły wtorek jak dwie osoby biją i okradają mężczyznę, natychmiast powiadomił policję. Dzięki temu zatrzymano napastników, którymi okazali się pijani mężczyzna i kobieta.

Do przestępstwa doszło we wtorek wieczorem. Powiadomieni policjanci rozpoczęli pościg i zatrzymali podejrzaną kobietę. Jest nią 43-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. W dniu zatrzymania badanie alkomatem wykazało  2,35 promila alkoholu. Kobieta trafiła do aresztu.

policja-rzeszów

Policjanci stworzyli także rysopis drugiego napastnika. Dzięki niemu, jeszcze tej samej nocy, zatrzymano 39-letniego mieszkańca Pszczyny, który również był pijany.

Z relacji świadka wynika, że podejrzani kobieta i mężczyzna bili leżącego na trawniku mężczyznę. Pokrzywdzony zeznał, że napastnicy ukradli mu butelkę wódki, papierosy, srebrny łańcuszek i 100 złotych. Skradzioną butelkę alkoholu policjanci znaleźli przy zatrzymanej.

Sprawa jest wyjaśniana przez  policjantów  z komisariatu w Śródmieściu pod nadzorem  prowadzącej śledztwo Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów.

21-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

natychmiastowa-reakcja-swiadka-kluczem-do-sukcesu-policjantow