REKLAMA

Natalia Kukulska spotka się z fanami w rzeszowskim Empiku

Natalia Kukulska spotka się z fanami w rzeszowskim Empiku w Galerii Rzeszów już w sobotę, 10 listopada (po koncercie w Galerii Rzeszów). Natalia Kukulska jest jedną z najbardziej cenionych wokalistek w Polsce. Wydała już dziewięć studyjnych albumów solowych.

Natalia Kukulska_2 (1)

Foto: materiał nadesłany

Ostatni album Natalii Kukulskiej – „Halo tu ziemia” ukazał się w drugiej połowie ubiegłego roku. To 12 świetnie napisanych i wyprodukowanych electro-popowych piosenek, w których z jednej strony czuć nowoczesność, a z drugiej nostalgię do lat 80-tych. – Ten album jest w moim życiu przełomowy. Nie lubię wielkich słów i kategorycznych stwierdzeń, ale moment, w którym powstawała ta płyta, był wyjątkowy.ocenia artystka.

Jest perfekcjonistką – utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. W domowym studio nagrań, wraz z mężem zajmuje się też produkcją muzyczną. Ma ciągle coś do powiedzenia, czego najlepszym dowodem jest jej ostatni album zatytułowany „Halo tu ziemia”.

Debiutowała w wieku 7 lat, zdobywając pierwszą w historii polskiej fonografii platynową płytę. Jej dziecięcy dorobek to albumy: „Natalia”, „Bajki Natalki”, „Najpiękniejsze Kolędy Polskie”.
O popularności płyt świadczą wyniki sprzedaży – solowe albumy Natalii sprzedały się łącznie w 2,5 milionach egzemplarzy.

Jest laureatką min. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Sopot, Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich, Telekamer i Gwiazd Dobroczynności. Jej albumy były wielokrotnie nominowane do nagrody Fryderyk.

Do najbardziej popularnych utworów Natalii, które podbijały listy przebojów należą m.in:
„Piosenka światłoczuła”, „Im więcej ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Czy ona jest”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Decymy”, „Sexi Flexi”, „Pół na pół”, „To jest komiks”, „Wierność jest nudna”.
Nagrywała też utwory do popularnych filmów: Herkules, Magiczny Miecz, Zakochani, Och Karol 2.

Od lat współpracuje z najlepszymi polskimi muzykami, którzy towarzyszą jej w studio i podczas koncertów.

Natalia Kukulska spotka się z fanami 10 listopada około godziny 20:00 – po koncercie w Galerii Rzeszów.

Źródło: materiał nadesłany

09-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.