REKLAMA

Nastolatka z Rzeszowa zaginęła po raz trzeci

Koszmar rodziców nastoletniej Natalii z Rzeszowa powtarza się po raz trzeci. Starają się oni z całych sił odnaleźć swoją córkę.

Fot. Profil „Szukam Zaginionej Córki” na Facebooku

Profil „Szukam Zaginionej Córki” na Facebooku jest aktywny po raz trzeci.  Pierwszy raz zrozpaczony tata postanowił szukać pomocy w ten sposób w grudniu 2016 roku. Czternastoletnia wówczas Natalia powiedziała rodzicom, że nocować będzie u koleżanki. Nie wróciła jednak do domu i nikt nie miał z nią kontaktu. Dopiero po około tygodniu podano informację o odnalezieniu dziewczyny.

Kolejne zaginięcie miało miejsce w lutym tego roku. Dziewczyna wyszła wtedy z domu, by spotkać się z chłopakiem. Odnaleziono ją jakiś czas później w Katowicach. W czasie zaginięcia nie nawiązała kontaktu z nikim z rodziny. Odnaleźć udało się nią dzięki policji z Katowic, która zainteresowała się nią, gdy przebywała na tamtejszym dworcu.

Jak podają rodzice nastolatki na profilu Facebookowym „Natalia dotychczas nie powróciła z przepustki z ośrodka wychowawczego w dniu 21.07.2018”. Oznacza to, że od dwóch tygodni nie wiadomo, co się z nią dzieje. W sprawie pomaga policja. W przypadku zauważenia dziewczyny powinno się powiadomić policję lub rodziców dziewczyny. Znakiem szczególnym pomagającym w identyfikacji Natalii może okazać się tatuaż widoczny na zdjęciu:

Fot. Profil „Szukam Zaginionej Córki” na Facebooku

Dysponujemy rysopisem zaginionej z lutego tego roku. Nie powinien on się różnić znacząco od stanu obecnego (choć mogą wystąpić lekkie różnice, o czym należy pamiętać): „Wzrost około 160 cm, krępa budowa ciała, waga około 65 kg, oczy koloru ciemnobrązowego, włosy długie koloru czarnego, może mieć mocny charakterystyczny makijaż.”

04-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

nastolatka-z-rzeszowa-zaginela-po-raz-trzeci-rz5ap