REKLAMA

Następni kandydaci na prezydenta Rzeszowa

Rzeszów ma już pięciu kandydatów na prezydenta Rzeszowa. W wyborach samorządowych wystartują jeszcze: Łukasz Belter z Nowej Prawicy oraz dr Krzysztof Kaszuba z ramienia partii Wolność.

Bez nazwy-1_3

Foto: Facebook kandydatów

W środę o północy kończy się termin zgłaszania kandydatów na urząd prezydenta miasta. Do tej pory oficjalny udział w kampanii ogłosili: obecny prezydent – Tadeusz Ferenc (Rozwój Rzeszowa), poseł Wojciech Buczak (PiS) oraz poseł Maciej Masłowski (Ruch Kukiz’15).

Kandydatów będzie jednak więcej. Ich liczba zwiększyła się do pięciu. Dwaj nowi kandydaci, to Łukasz Belter – wiceprezes podkarpackiej Nowej Prawicy, inżynier oprogramowania oraz dr Krzysztof Kaszuba – ekonomista, wieloletni rektor Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie, który wystartuje z listy partii Wolność.

Nowa Prawica to partia założona przez Janusza Korwina-Mikke. Wolność jest obecnym ugrupowaniem tego polityka.

Łukasz Belter zaprezentował dziś (26 września) swój spot wyborczy. Przed paroma dniami informował o starcie w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Krzysztof Kaszuba został przedstawiony w środowe przedpołudnie przez Damiana Bańkę – prezesa regionu podkarpackiego partii Wolność.

 

26-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.