REKLAMA

Narkotykowy dealer zatrzymany. Za granicę nie pojedzie

RZESZÓW, BOGUCHWAŁA. Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Boguchwała podejrzanego o posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.policja1Podejrzanego mężczyznę zatrzymali policjanci w wydziału kryminalnego. Prowadząc działania zmierzające do ujawniania osób posiadających i rozprowadzających narkotyki funkcjonariusze uzyskali informację o 24-letnim mieszkańcu gminy Boguchwała. Mężczyzna miał posiadać wyhodowaną przez siebie marihuanę.

Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny. Pies wykorzystywany do wykrywania zapachu narkotyków pomógł w znalezieniu suszu roślinnego, który był ukryty w woreczkach foliowych oraz zamknięty w słoikach. Funkcjonariusze zabezpieczyli także wagę elektroniczną.

Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. W związku z tym, 24-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci potwierdzili, że zatrzymany pozyskał narkotyki z założonej przez siebie uprawy. Okazało się również, że narkotyki sprzedawał innej osobie.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego prowadzący sprawę funkcjonariusze postawili mężczyźnie zarzuty uprawy, posiadania i udzielania dla korzyści majątkowej niedozwolonych środków odurzających.

Prowadzący śledztwo prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie zastosowała wobec 24-latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju połączonego z zatrzymaniem paszportu i zakazem wydania dokumentu uprawniającego do przekroczenia granicy.

Źródło: KMP Rzeszów

13-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

narkotykowy-dealer-zatrzymany-za-granice-nie-pojedzie-n001