REKLAMA

Narkotyki w rzeszowskim akademiku

RZESZÓW. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W pokoju w akademiku, w którym zatrzymany przebywał, znaleźli marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy.

Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację o osobie mogącej posiadać niedozwolone środki odurzające. Mężczyzna miał przebywać w jednym z rzeszowskich akademików.

W pokoju policjanci zastali 22-letniego mieszkańca powiatu dębickiego. Podczas przeszukania dał policjantom pudełko, w którym było 61 woreczków strunowych z suszem roślinnym. Narkotyki zostały zabezpieczone. 22-latka podejrzewanego o ich posiadanie przewieziono do komendy.

Badanie wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli 44 gramy narkotyku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności sprawy, a w szczególności czy narkotyki nie były przedmiotem handlu.

22-latkowi za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

narkotyki

KMP Rzeszów

06-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

narkotyki-w-rzeszowskim-akademiku